Chcesz odczuć wsparcie UE w pszczelarstwie?

Jeśli chcesz zmienić sposób dopłat do pszczelarstwa, dzięki któremu, to ty decydował byś co będzie ci potrzebne i nie miał byś narzuconych wytycznych, podpisz petycję!!!

Pszczelarstwo jest niezwykle ważną częścią polskiego rolnictwa. Dlatego też, niezwykle istotne jest aby pszczelarze, otrzymywali godne wsparcie i aby środki finansowe trafiały bezpośrednio do osób zajmujących się pszczelarstwem.

Prosimy o zbieranie podpisów i przesyłanie ich do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Naszą prośbę i zarazem apel kierujemy do związków pszczelarskich, kół pszczelarskich, zrzeszeń pszczelarskich, jak również pojedynczych pszczelarzy i sympatyków pszczelarstwa.
Akcja ma na celu wprowadzenie systemu dopłat dla pszczelarzy do każdej rodziny pszczelej, podobnie jak to ma miejsce w innych krajach unijnych (np. Litwa, Słowacja).
Prosimy również, jeśli to możliwe, o przesyłanie kopii zebranych podpisów na adres http://pzp.pszczelarstwo.net/kontakt.
Nasza akcja będzie prowadzona konsekwentnie aż do skutku.

LICZYMY NA TWOJĄ POMOC

Pobierz petycję i zbierz podpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>